De bezoekerslocatie. πŸ˜πŸŒΎπŸ‘πŸ»

 

CONTACTGEGEVENS NATUURCENTRUM KATWIJK

info@natuurcentrumkatwijk.nl

 

 

BESTUUR

Caroline Koiter (voorzitter)
caroline@natuurcentrumkatwijk.nl
06 22463770

 

Arjan van Egmond (vice-voorzitter / secretaris)
arjan@natuurcentrumkatwijk.nl
06 21585788

 

Rien Oldenhof (penningmeester)
rieno@natuurcentrumkatwijk.nl

 

Esther Schonenberg (vrijwilligers)
esther@natuurcentrumkatwijk.nl

 

Gijsbert van der Bent (communicatie / pers)
gijsbert@natuurcentrumkatwijk.nl

 

Maarten Plug (web en social)
maarten@natuurcentrumkatwijk.nl

 

Alexander Rueb

 

ACTIVITEITEN

activiteiten@natuurcentrumkatwijk.nl

 

GEGEVENS

Bezoekadres: Natuurcentrum Katwijk – Boulevard 73 te Katwijk aan Zee

 

Facebook: Natuurcentrum Katwijk

Instagram: @natuurcentrumkatwijk

Instagram @natuurcentrumkatwijk